Skip links

Mutfak Tadilatı ve Dekorasyonu

Mutfak Tadilatı ve Dekorasyonu
Mutfaklar, evlerin en önemli alanlarından biri olarak kabul edilir. Mutfakların düzenli, işlevsel ve konforlu olması evdeki hayatımızı önemli ölçüde kolaylaştıracaktır. Bu yüzden eskiyen mutfaklarımızın yenilenmesi, modernize edilmesi ve işlevsel hale getirilmesini isteriz. Mutfak tadilatı ve dekorasyonu hem işlevsel hem de estetik açıdan önemli bir süreçtir. Mutfak tadilatı, tasarımından malzeme seçimlerine, montajdan bitirme işlemlerine kadar geniş bir yelpazeyi kapsamaktadır. TADİLASYON olarak mutfak tadilatı hizmetimizde yürüttüğümüz süreç şu şekilde ilerlemektedir:

YERİNDE KEŞİF VE PLANLAMA

TADİLASYON’un mutfak tadilat ekipleri, mevcut mutfağınızı yerinde inceleyerek alanı en verimli şekilde kullanmak ihtiyaç ve isteklerinizi belirleyerek hangi değişikliklerin yapılabileceği ve bütçe konusunda bilgi vermektedir. Müşterinin mutfak tadilatı işlemine onayının ardından işverenle ekimiz birlikte iş planı belirliyor.

Çalışmalara başlayan ekiplerimiz, tasarımları oluşturup, talep halinde 3D tasarım programları yardımıyla yenilenecek mutfağın nasıl görüneceğini müşteriye sunmakta. Bu aşamada tasarımda kullanılacak renkler, malzemeler ve stil hakkında bilgilendirme yapılarak müşteri birlikte karar verilir. TADİLASYON tadilat ekibi, estetik, dayanıklılık ve maliyet faktörlerini dikkate alarak, tezgâh, dolap kapakları, zemin kaplaması, aydınlatma ve diğer dekoratif öğeler için en uygun ve kaliteli malzeme seçimi yapmaya özen göstermekte. 

TADİLATA HAZIRLIK VE İŞE BAŞLAMA

Eski mutfak dolapları, tezgâh, zemin kaplamaları gibi mevcut yapı elemanları dikkatli bir şekilde sökümü yapılıp, tadilat yapılacak alanı hazır getirilmekte. Bu arada elektrik ve su tesisatları yenilenecekse, ilgili hazırlıkları da tamamlanıyor. Ardından elektrik ve sıhhi tesisat işlerini, alanında uzman, profesyonel ekiplerimizce yapılıyor. Zemin döşemesi, duvar kaplamaları ve boyama işleri yapıp yeni dolaplar, tezgâh ve diğer sabit eşyalar monte edilmekte.

SON KONTROLLER VE İŞ TESLİMİ

Genel aydınlatma, görev aydınlatması ve dekoratif aydınlatmalar takıldıktan sonra elektrik prizleri ve anahtarları yerleştirip test ediyoruz. 
Ardından dolap kolları, menteşeler, raflar ve diğer aksesuarlar monte edip dekoratif unsurlar son detaylar tamamlanmakta. 
Tadilat yapılan alanda temizlik işlerin tamamladıktan sonra tüm işlerin doğru ve eksiksiz bir şekilde tamamlandığından emin olmak için kalite kontrolleri yapıp, mutfağınızı kullanıma hazır bir şekilde teslim ediyoruz.

TADİLASYON EKİBİNDEN DESTEK ALABİLİRSİNİZ

Mutfak tadilatı, evinizin değerini artırırken aynı zamanda günlük yaşamınızı da daha konforlu hale getirebilir. Yukarıdaki adımları takip ederek, işlevsel ve estetik açıdan daha güzel bir mutfak elde etmenize yardımcı oluyoruz.
TADİLASYON ekibinden profesyonel bir hizmet alarak, evinizi daha konforlu ve estetik hale getirebilir, hayalinizdeki mutfağa kavuşabilirsiniz.

siz isteyin biz tasarlayalım...

HİZMETLERİMİZ
TADİLASYON

Mutfak Tadilatı Örnekleri

Leave a comment

This website uses cookies to improve your web experience.